تبلیغات
سایت سرگرمی تفریحی elmax - مطالب هفته اول دی 1392
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 03:05 ق.ظ
نویسنده : sajjad

اس ام اس تبریک سالگرد ازدواج

خوشبختی من در بودن باتو است و روز رسیدن به تو تقدیر خوشبختی من است. تو آمدی و عمیق ترین نگاه را از میان چشمان رویایی ات به وصال قلبم نشاندی. زیباترین گلهای دنیا تقدیم به تو ، بهترین عشق دنیا.ششم دی، روز یکی شدنمان را از صمیم قلب تبریک میگویم و به تکرار تپشهای قلبم دوستت دارم(P).!!!

  elmax.ir  

پیوندتان را با تقدیم هزاران گل سرخ تبریک میگویم و زندگی پر از عشق و محبت را برایتان آرزو میکنم. آرزومند خوشبختی شما...!

  elmax.ir  


 برای مشاهده بقیه پیامکها به ادامه مطالب مراجعه نمایید...


ادامه مطلب
:: مرتبط با: اس ام اس ,
:: برچسب‌ها: اس ام اس سالگرد ازدواج س ام اس دوره ی ازدواج اس ام اس تبریک گفتن سالگرد ازدواج س ام اس تبریک نامزدی س ام اس تبریک ازدواج اس ام اس عاشقانه ی ازدواج اس ام اس عاشقانه ی نامزدی اس ام اس واسه همسرم اس ام اس واسه نامزدم اس ام اس اولین آشنایی اس ام اس دوستی اس ام اس واسه عشقم اس ام اس احساسی و حسی واسه عشقم اس ام اس نایاب و قشنگ ازدواج جدیدترین اس ام اس های عاشقانه ی سالگرد ازدواج اس ام اس عاشقانه ی سالروز ازدواج س ام اس عاشقانه ی سالروز ازدواج اس ام اس سالگرد عروسی اس ام اس سالروز عروسی اس ام اس لاوترکونی س ام اس داغ داغ ازدواج س ام اس ابراز احساسات اس ام اس همدردی اس ام اس عاشقانه و عارفانه ی ازدواج اس ام اس عارفانه و عاشقانه ی نامزدی اس ام اس بوسه اس ام اس محبت اس ام اس سالروز پیوند اس ام اس پیوندتان ,
 ساعت : 03:15 ق.ظ
نویسنده : sajjad
1. مقدمه

مقاله علمی معمولاً در نتیجه پژوهش منطقی، ژرف و متمرکز نظری، عملی یا مختلط، به کوشش یک یا چند نفر در یک موضوع تازه و با رویکردی جدید با جهت دستیابی به نتایجی تازه، تهیه و منتشر می‏گردد. (اعتماد و همکاران، 1381، ص2) چنین مقاله‏ای در واقع گزارشی است که محقق از یافته‏های علمی و نتایج اقدامات پژوهشی خود برای استفاده سایر پژوهشگران، متخصصان و علاقه‏مندان به دست می‏دهد.

تهیه گزارش از نتایج مطالعات و پژوهش‏های انجام شده، یکی از مهم‏ترین مراحل پژوهشگری به شمار می‏رود؛ زیرا اگر پژوهشگر نتواند دستاوردهای علمی خود را در اختیار سایر محققان قرار دهد، پژوهش او هر اندازه هم که مهم باشد، به پیشرفت علم کمکی نخواهد کرد؛ چون رشد و گسترش هر عملی از طریق ارائه و به هم پیوستن دانشِ فراهم آمده از سوی فردفرد اندیشمندان آن علم تحقق می‏یابد.

همان طور که پژوهشگر پیش از اقدام به پژوهش، نیازمند توجه و بررسی یافته‏های علمی پژوهشگران قبل از خود است تا بتواند یافته‏های علمی خود را گسترش بخشد، دیگران نیز باید بتوانند به یافته‏های پژوهشی او دسترسی پیدا کنند و با استفاده از آنها فعالیت‏های علمی خود را سازمان داده، در ترمیم و تکمیل آن بکوشند.

از امتیازهای مهم یک مقاله می‏توان به مختصر ومفید بودن، بِروز بودن و جامع بودن آن اشاره کرد؛ زیرا محقق می‏تواند حاصل چندین ساله پژوهش خود در یک رساله، پایان‏نامه، پژوهش، یا حتی یک کتاب را به اختصار در یک مقاله علمی بیان کند تا پژوهشگران دیگر بتوانند با مطالعه آن مقاله از کلیات آن آگاهی یابند و در صورت نیاز بیشتر، به اصل آن تحقیقات مراجعه کنند.

بدین منظور، امروزه نشریات گوناگونی در زمینه‏های مختلف علمی- پژوهشی نشر می‏یابد و مقاله‏های به چاپ رسیده در آنها، اطلاعات فراوانی را در اختیار دانش پژوهان قرار می‏دهند. لازم است محققان با شیوه تدوین مقالات علمی آشنا باشند تا بتوانند با استفاده از شیوه‏های صحیح، با سهولت، نتایج تحقیقات و مطالعات خود را به صورت مقاله در اختیار علاقه‏مندان قرار دهند.

نوشتن مقاله مستلزم رعایت اصولی در ابعاد مختلف محتوایی، ساختاری و نگارشی است.

برای مشاهده ادامه مطلب را کلیک نمایید!! 


ادامه مطلب
:: برچسب‌ها: روش نوشتن مقاله علمی" , راه و روش مقاله نویسی" , مقاله" , مقاله عتمی" ,
 تصاویرخطرنکترین دکوراسیونهای دنیا...!!!!
نوشته شده در سه شنبه 3 دی 1392
ساعت : 02:25 ق.ظ
نویسنده : sajjad